Sportovní výzvy 2024

ŠkoFit: Pomáháme během

ŠkoFit pro registrované ŠkoFiťáky vyhlašuje v aplkaci Strava sportovní výzvu zaměřenou na běh ŠkoFit: Pomáháme během, s cílem podpořit vybrané charitativní projekty na Mladoboleslavsku, Rychnovsku i Vrchlabí. Škofit a Nadační fond Škoda Auto spojuje své síly s platformou Znesnáze21, která je specialistou na organizaci charitativních veřejných sbírek pro osoby v tíživé životní situaci. Za každý uběhnutý kilometr přispějete 1 Kč na vybrané projekty.

ŠkoFit: Pomáháme na kole
ŠkoFit pro registrované ŠkoFiťáky vyhlašuje v aplkaci Strava sportovní výzvu zaměřenou na kolo ŠkoFit: Pomáháme na kole, s cílem podpořit vybrané charitativní projekty na Mladoboleslavsku, Rychnovsku i Vrchlabí. Škofit a Nadační fond Škoda Auto spojuje své síly s platformou Znesnáze21, která je specialistou na organizaci charitativních veřejných sbírek pro osoby v tíživé životní situaci. Za každý ujetých 5 kilometr přispějete 2 Kč na vybrané projekty.

ŠkoFit: WALK

ŠkoFit pro registrované ŠkoFiťáky vyhlašuje v aplkaci Strava sportovní výzvu zaměřenou na chůzi ŠkoFit: WALK.

Body do CAFETERIE

ŠkoFit PŘINÁŠÍ ZMĚNU V PŘÍPISU BODŮ DO CAFETERIE

Od 1.1.2023 jsou spuštěna nová pravidla pro přípis 100 bodů do Cafeterie za aktivity ve ŠkoFitu.

Jedním ze základních pravidel je být zaměstnancem Škoda Auto a.s. a být zaregistrovaný ve ŠkoFitu. Následně záleží na vybrané aktivitě:


100 bodů lze získat pouze jednou během jednoho kalendářního roku. Bližší informace, včetně formuláře pro vyplnění naleznete na našem webu, či ŠKODA SPACE. Pokud máte nějaké dotazy, či nám chcete zaslat návrhy akcí pro zařazení do přípisu bodů, kontaktujte nás na e-mailové adrese: skofit@skoda-auto.cz