Videa a podcasty


Stravování a centrální jídelna
ŠkoFit pro vás připravil další zajímavý rozhovor. Tentokrát na téma stravování pro zaměstnance Škoda Auto a.s. Dozvíte se, jak probíhala stavba centrální jídelny, jak se připravuje jídlo pro 35 tis. zaměstnanců? Jaké jsou plány a vize stravování?
Tipnete si správně, jaké je nejoblíbenější jídlo škodováků?
Tento příjemný rozhovor s koordinátorem sociálních služeb Mgr. Miroslavem Němcem Ph.D.

 
Tento podcast je věnován ergonomii a prevenci zdraví v době častých homeofficů. Tentokrát jsme si povídaly s Lucií Vackovou, specialistkou na ergonomii a Naďou Hriňovou - ergoterapeutkou, na téma ergonomie ve Škoda Auto. Během rozhovoru se dozvíte, kde všude se s ergonomií můžete setkat, kam všude ergonomie zasahuje při výrobě aut a s jakými odděleními ergonomové v ŠA spolupracují. Víte, že mají ergonomové vlastní laboratoř? Znáte ergonomické pomůcky do kanceláře, které Vám mohou pomoci před zdravotními obtížemi? To vše a ještě více se dozvíte v dnešním podcastu. 

 
ŠkoFit pro Vás připravil další zajímavý rozhovor, tentokrát o psychickém zdraví.
Během tohoto podcastu se seznámíte s RNDr. Kateřinou Zemánkovou, Ph.D., specialistkou na fyziologii práce. Během rozhovoru jsme otevřely témata důležitosti fyzického a duševního zdraví. Jak se o duševní zdraví můžeme starat. Co pro psychické zdraví dělá Škoda Auto a.s. jako zaměstnavatel. Dozvěděli jsme se hlavní tipy odborníků, jak zvládat aktuální období nouzové stavu během opatření aj.
Víte jak stres ovlivňuje zdraví? Jak vítězit nad stresem? To a další jiná témata uslyšíte v tomto podcastu.

 
Dnešní podcast je s manželi Janou a Karlem Kéblovými. Nadšenými ŠkoFiťáky a zaměstnanci  Škoda Auto. V našem rozhovoru se dozvíte, v jaké sportovní výzvě jsou vždy na předních příčkách. Jak se ke ŠkoFitu dostali, jak se změnil jejich sportovní režim v době covidové a co je jejich sportovní sen. Jana a Karel jsou velcí sportovci. Milují triatlon. 

 

První podcast jsme připravili s naším trenérem Jiřím Sivákem. Profesionálním sportovcem, který trénuje naše zaměstnance na kruhovém tréninku, ale můžete se s ním setkat i na lekcích běhu pro neběžce v parku Štěpánka a je jedním z trenérů teambuildingů pro naše členy ŠkoFit.

Dozvíte se jeho osobní názor na sportování v době covidu. Uslyšíte jeho rady pro začátečníky sportovce. Zjistíte,jak se cítí na svých lekcích a co ho na cvičení se ŠkoFiťáky nejvíce baví. Jak on osobně začal se sportováním a jaký je jeho přístup ke sportu.