ZHODNOCENÍ 1. POLOLETÍ 2020

Drazí ŠKOFIT přátelé,

blíží se nám konec 1. poloviny roku, tak je na čase zhodnotit, co nám zatím tento rok v rámci ŠKOFIT přinesl.

Do ŠKOFIT týmu v letošním roce přibyly nové posily a zároveň stálice, které pomáhaly ŠKOFIT jako takový budovat, odešly za novými výzvami, které jim život přinesl. Každý den je nám důkazem, že pilíře ŠKOFITu jsou díky členům, kteří zde stáli v začátcích, pevně a my na nich můžeme bez obav stavět dál. To by samozřejmě nešlo ani bez Vás, členů ŠKOFIT – k 14. 6. 2020 Vás je již 951. Děkujeme Vám za veškeré podněty a nápady, které nám přinášíte. A zároveň děkujeme, že chápete technické problémy, se kterými se v poslední době potýkáme, hlavně v rámci aplikace Endomondo.

Jako každý rok nám běží celoroční výzvy. Jedná si o výzvy WIN, WALK, BIKE, RUN a SWIM. Z krátkodobých výzev byly ukončeny výzvy zimní – Zima běžky a Zima sjezd. S příchodem zimní sezóny se opět těšte na jejich vyhlášení. Na začátku roku byla vyhlášena také nová speciální výzva, a to výzva Otužování, které předcházela odborná přednáška Na Karmeli. Tato výzva se setkala s velmi pozitivním ohlasem a jsme rádi, že jsme mohli přinést něco nového a neotřelého.

Do rozbíhající se jarní sezóny nám ale vstoupil nezvaný host a s ním spojená omezení, uzavření sportovišť, omezení pohybu osob. Proto jsme pro Vás vyhlásili výzvu SE ŠKOFITEM DOMA, abyste měli motivaci sportovat i za dveřmi svého domova. Pozor, tato výzva již brzy končí, a to 30. 6. 2020. Zároveň jste se mohli zapojit i do nestandardní výzvy, a to výzvy O nejhezčí roušku, protože rouška se stala na nějakou dobu naší neodmyslitelnou součástí.

A protože zdraví není závislé jen na stavu naší fyzické schránky, ale i na stavu naší duše, můžete se ještě – taktéž do 30. 6. 2020 - zapojit do nové krátkodobé výzvy Meditace a dechová cvičení. Znáte například dechové cvičení dle Wim Hofovy metody? Ne? Právě v rámci této výzvy si můžete toto dechové cvičení vyzkoušet.

1. 5. 2020 se rozjela Vámi velmi očekávaná a vítaná Kolečková výzva. Během prvního měsíce se do ní zapojilo přes 30 aktivních členů.

A na co se můžete v rámci ŠKOFIT těšit do budoucna?

Samozřejmě na vyhlášení nových výzev, ale i na odborné přednášky, které pro Vás připravujeme. Tyto přednášky se budou týkat jako sportovních aktivit, tak i péče o naše zdraví. Bližší informace vždy včas zveřejníme. Kdo z Vás sleduje náš facebookový profil, nalezne zde tipy, kde se vyřádit v rámci Kolečkové výzvy, které bazény jsou již nyní otevřeny a můžete se díky nim účastnit SWIM výzvy, jak správně provádět dechové cvičení dle Wim Hofa, kdo vyhrál výzvu o nejhezčí roušku, kam jet na cyklo dovolenou. A pozor – v blízké době chystáme i spuštění ŠKOFIT profilu v rámci Instagramu.

Sledujte nás zde i na našem facebookovém profilu, kde postupně zveřejníme všechny novinky.

Váš ŠKOFIT tým