Výzvy 2021

Cyklo club ŠKOFIT

• 29. 3. 2021 - 31. 12. 2021

• sport: kolo

• cíl: počet km

Průběžné výsledky k 11. 4. 2021:
117 členů
336 aktivit
13 257 km

 

ŠKOFIT - Pomáháme během

- 8. 2. 2021 - 31. 12. 2021
- sport: běh
- cíl: vyběhat peníze na pomoc přihlášeným projektům

Veškeré informace o přihlášených projektech, průběžné výsledky a pravidla výzvy.

Průběžné výsledky CSR výzvy ŠKOFIT - Pomáháme během za 9 týdnů:
431 členů
5 613 aktivit
46 008 km
92 012 Kč

DĚKUJEME!

Výzva WALK

Milí ŠKOFIŤÁCI,

Na konci února jsme Vás žádali o Váš názor na výzvu WALK, neboť aplikace Strava zatím neumí vytvořit club pouze na chůzi. Snažíme se však nalézt nejlepší variantu řešení a uspokojit i chodce/turisty. Dotazovali jsme se Vás, zda jste pro, aby se vypsala výzva zvlášť pro chodce s tím, že budou zadávat aktivitu jako běh, avšak nesmí být součástí clubu Pomáháme během současně a nebo ponechat pouze výzvu „Pomáháme během“. Do ankety se zapojilo téměř 200 lidí a 63% si odhlasovalo ponechat pouze výzvu ŠKOFIT: Pomáháme během.

Jsme rádi, že jste součástí ŠKOFITU a pomáháte nám budovat zdravou firmu a zdravé město.

Myslete na své zdraví. Pokud chcete pomáhat a sportovat zároveň i vy, zaregistrujte se do ŠKOFTIU a přidejte se do Strava clubu ŠKOFIT: Pomáhá během.

Buďte součástí dobré věci.

Váš tým ŠKOFIT

Získejte 100 bodů do cafeteria Benefitů ŠKODA, právě teď!

Pokud jste aktivním členem ŠKOFITu a zároveň ve STRAVA clubu „ŠKOFIT: Pomáháme během“, který je zaměřen na pomoc s realizací přihlášeným projektům. Máte již splněno alespoň 10 tréninků (Váš trénink je alespoň 20 minut dlouhý), získáváte nárok na připsání 100 bodů do cafeteria Benefitů ŠKODA.

Nárok na získání 100 bodů do cafeteria Benefitů ŠKODA za ŠKOFIT výzvy má zaměstnanec 1 x za kalendářní rok.

POZOR, připsané body nezískáváte automaticky!!!

Pro získání bodů je potřeba zaslat emailem žádost na skofit@skoda-auto.cz , jejíž vzor je ZDE (důležité je uvést Vaše jméno, příjmení, osobní číslo a útvar) a dále printscreen Vašich aktivit v clubu, do předmětu e-mailové zprávy uvedete: 100 bodů do cafeteria Benefitů ŠKODA.

Body Vám budou připsány nejpozději do 15. dne, následujícího měsíce od obdržení Vašeho emailu. Chcete se stát členem ŠKOFIT týmu, zapojit se do sportovních výzev a udělat něco pro své zdraví a při tom pomáhat? Zaregistrujte se do ŠKOFITU a zažádejte o přístup do clubu ŠKOFIT: Pomáháme během.

Více informací o sportovní výzvě, ŠKOFITu a Stravě najdete na našem webu, FB, IG, či youtube.

Váš ŠKOFIT tým