Videa a podcasty

Tento podcast je věnován především józe. Naším hostem byla Kateřina Bubeníčková, lektorka jógy, která se snaží jógou probudit Boleslavsko. Během rozhovoru zjistíte, jak se k józe dostala, jaké má plány, jak vypadají její lekce, jaký je její přístup a cíl. Kateřina nám odhalila začátky padlle jógy, její filozofie a lektorství obecně. Kateřina je vzorem, jak se dá skloubit práce a koníček. Je to rozhovor plný energie a zajímavých myšlenek.

Dnešní podcast je s manželi Janou a Karlem Kéblovými. Nadšenými ŠKOFIŤáky a zaměstnanci  ŠKODA AUTO. V našem rozhovoru se dozvíte, v jaké sportovní výzvě jsou vždy na předních příčkách. Jak se ke ŠKOFITu dostali, jak se změnil jejich sportovní režim v době covidové a co je jejich sportovní sen. Jana a Karel jsou velcí sportovci. Milují triatlon. 

První podcast jsme připravili s naším trenérem Jiřím Sivákem. Profesionálním sportovcem, který trénuje naše zaměstnance na kruhovém tréninku, ale můžete se s ním setkat i na lekcích běhu pro neběžce v parku Štěpánka a je jedním z trenérů teambuildingů pro naše členy ŠKOFIT.

Dozvíte se jeho osobní názor na sportování v době covidu. Uslyšíte jeho rady pro začátečníky sportovce. Zjistíte,jak se cítí na svých lekcích a co ho na cvičení se ŠKOFIŤÁKY nejvíce baví. Jak on osobně začal se sportováním a jaký je jeho přístup ke sportu.