Registrace

Registrace

Přidejte se k nám a čerpejte výhod členství ve ŠKOFIT týmu, které Vás nic nestojí a bude pro Vás jen přínosem. Členství ve ŠKOFIT týmu je dobrovolné a je určeno pro všechny interní i externí zaměstnance ŠKODA AUTO a NOVĚ od roku 2020 i pro širokou veřejnost. V případě zapojení se do ŠKOFIT ENDOMONDO týmu (součást členství ve ŠKOFIT týmu) nenáleží členům , kteří nejsou kmenovými zaměstnanci ŠKODA AUTO, nárok na získání výhry za účast ve výzvě nebo možnost zúčastnit se placených sportovních aktivit.

    a) Co musím udělat, abych se stal/a členem týmu ŠKOFIT?

        Vyplnit registrační formulář a zaslat na emailovou adresu skofit@skoda-auto.cz. Následně Vám přijde úvodní e-mail s dalšími informacemi.

    b) Pokud chcete mít možnost účastnit se sportovních výzev organizovaných ŠKOFIT týmem, musíte se stát zároveň členem týmu ŠKOFIT ENDOMONDO následujícím postupem.

     1. Vytvořit si svůj účet v aplikaci ENDOMONDO na webu: www.endomondo.com

     2. Zaslat registrační e-mail na: skofit@skoda-auto.cz s informacemi:

  • Váš nickname v ENDOMONDO aplikaci
  • Vaše osobní číslo
  • Až 5 sportů, které rádi provozujete
  • Odkud jste se o ŠKOFIT dozvěděli

     3. Požádat o přátelství v Endomondo aplikaci (přes www.endomondo.com) s přítelem ŠKO FIT (nutné psát odděleně a být přihlášen na PC).

     4. Stáhnout si aplikaci Endomondo do svého mobilu a spustit ji vždy při jakémkoliv tréninku či sportu (aby se výsledky započítávaly do aktuálně běžících výzev).

Více informací o registraci a členství naleznete ZDE.

Registrační formulář ZDE.