Milí ŠKOFIŤáci,
Výzva „Pomáháme během“ skončila. Za 7 měsíců jste uběhli neuvěřitelných 152 710 km, a tak díky Vám mohlo být podpořeno všech 11 přihlášených projektů a bylo rozděleno 300 tis. Kč.


ŠKOFIT ve spolupráci s Nadačním fondem ŠKODA dnes 8. 2. 2021 vypisuje sportovní výzvu na pomoc s realizací přihlášených projektů, které můžete sledovat ZDE. Jedná se např. o kurzy pro děti a dospělé s mentálním postižením, podpora opravy vzácných historických varhan, projekty s cílem podpory pohybového rozvoje dětí aj.

Zajímá Vás, jak se zapojit a pomoci? Chcete být součástí výzvy a pomáhat? Je to jednoduché. Stačí se registrovat do ŠKOFITu, stáhnout si aplikaci Strava a nalézt club „ŠKOFIT - Pomáháme během“.

Pak už stačí vyběhnout ven, zmáčknout tlačítko record, zadat běh a za každý uběhnutý kilometr Nadační fond ŠKODA připíše 2 Kč na realizaci projektů. Celkový limit pro podporu je 150 tis. km a my věříme, že se nám je podaří společně naběhat a tím tak podpořit všechny přihlášené projekty.

Podrobný postup připojení se do aplikace naleznete zde.

Upozorňujeme, že pokud Váš nickname ve Stravě není totožný s Vaším jménem a příjmením, nebudeme tak mít možnost Vás do clubu přijmout, neboť je pouze pro členy ŠKOFITU. V tomto případě nám prosím zašlete email, abychom si Vás v systému spárovali a do clubu přijali.

Kromě mobilních telefonů se systémem Android či iOS je kompatibilní s řadou chytrých sportovních hodinek. Buďte u toho s námi, pomáhejte druhým, buďte součástí ŠKOFITU.

Sledujte výsledky na našem webu a mějte tak přehled kolik se nám již podařilo vybrat peněz.

Veškerá pravidla a návody naleznete na odkazu ZDE. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky, nápady, napište nám na e-mail skofit@skoda-auto.cz.

Děkujeme, že do toho jdete s námi.

Tým ŠKOFIT