Meditace a dechové cvičení

Milí Škofiťáci,

před měsícem jsme vyhlásili prozatím u nás neobvyklou výzvu „Meditace a dechová cvičení“, do které se zatím přihlásilo 83 členů a z toho 15 zadalo alespoň jeden trénink. S vyhlášením výzvy jsme zároveň spustili anketu, abychom zjistili, co si o meditaci a dechovém cvičení myslíte a zda byste měli o takové téma zájem. O tyto výsledky z našeho dotazníku bychom se s vámi chtěli nyní podělit.

Do dnešního dne vyplnilo anketu 40 respondentů, pro něž znamená slovo meditace zejména stav uvolnění a odpoutání. Zároveň jsme se dozvěděli, že 35% respondentů má již zkušenosti s meditací a 50% dotazovaných by se chtělo o tomto tématu dozvědět více. Těší nás, že mezi Vámi je známé jméno propagátora dechového cvičení Wim Hofa a máte chuť se dozvědět více a vyzkoušet přínosy tohoto cvičení.

Tento pozitivní ohlas je pro nás velkou motivací Vám i nadále přinášet další informace o tomto cvičení a případně pro Vás připravit přednášku spojenou s meditací a dechovým cvičením.

Pokud jste se do této výzvy ještě nepřihlásili, nebo stále váháte, motivací, či inspirací mohou pro Vás být články na našem webu https://poliklinika.skoda-auto.cz/skofit/meditace#anchor-M97-0c47df65 a https://poliklinika.skoda-auto.cz/skofit/dech-dechova-cviceni#anchor-M97-80738bf8.

V případě, že jste se ještě nevyplnili naši anketu, můžete to udělat na tomto odkaze https://www.survio.com/survey/d/K4A9A7W1K9Y4I3P5Q, kde najdete 5 stručných otázek, které Vám zaberou minutu Vašeho času.

Ti z Vás, kteří prostřednictvím této výzvy našli v sobě nový směr, vnitřní rovnováhu, zdravou mysl a rádi by inspirovali ostatní k této cestě, bychom chtěli vyzvat, aby nás kontaktovali na emailové adrese: skofit@skoda-auto.cz a společně se podíleli na článku či rozhovoru na toto téma.

Ti, kteří se ještě nezapojili do této netradiční výzvy, neváhejte tak učinit prostřednictvím Endomonda, kde je tato výzva vyhlášena do 30. 6. 2020.