CSR výzvy 2021

Milí Škofiťáci,

rádi bychom Vás informovali, že jsme opětovně spojili síly s Nadačním fondem ŠKODA AUTO. Tentokrát se jedná o grantovou výzvu, která nejenže pomůže dobré věci, ale v duchu principů ŠKOFIT propaguje aktivní životní styl a chuť podílet se na spoluutváření místa, kde žijeme.

Nyní je na veřejně prospěšných organizacích, aby přihlásily své projekty zaměřené na zdravotní a sociální péči, na ochranu dětí a mládeže, osob se zdravotním postižením, seniorů a ochranu zvířat a životního prostředí. Přihlašování projektů potrvá až do 9. prosince. Pomozte nám rozšířit zprávu mezi Vaše oblíbené organizace!

Tím ale Vaše role nekončí. Důležitým prvkem výzvy bude aktivní zapojení obyvatel Mladoboleslavska. Veřejnost ovlivní nejen výběr podpořených organizací, ale dokonce i celkovou výši částky, kterou tyto projekty získají. Nadační fond totiž mezi organizace postupně rozdá tolik peněz, kolik lidé nasportují v následujícím roce v celoročních sportovních výzvách ŠKOFIT.

V průběhu prosince uveřejníme na našich stránkách detaily přihlášených projektů, abyste v hlasování, které proběhne po novém roce, mohli vybrat ten nejlepší.

Bližší informace, vč. pravidel a žádosti najdete na webových stránkách Nadačního fondu ŠKODA AUTO: https://nfsa.cz/36-grantova-vyzva-pohybem-pro-dobrou-vec/.

Už se též nemůžete dočkat, až se všichni budeme hýbat pro dobrou věc?

ŠKOFIT tým