Nabídka

Nabídka pracovních pozic

Na Poliklinice ŠKODA působí mimo ordinací společnosti ŠKODA AUTO a. s. také ordinace dalších poskytovatelů zdravotních služeb v odbornostech: pracovní lékařství, praktické lékařství, diabetologie, fyzioterapie, gynekologie, chirurgie, interní medicína, kardiologie, kožní, neurologie, oční, ORL, ortopedie, plicní, RTG, sonografie, stomatologie.

V prostorách Polikliniky se také nachází lékárna, oční optika, zubní laboratoř a poskytovatel dopravní zdravotní služby.

Hledáme Pracovního/praktického lékaře do společnosti ŠKODA AUTO a. s.

Bližší informace o této nabídce najdete ZDE.

Pronájem prostor

Zázemí

Na Poliklinice ŠKODA naleznete ordinace ŠKODA AUTO a. s., které jsou využívány interně vlastními lékaři a sestrami a sídlí zde také vedení útvaru Zdravotní služby a ergonomie zajišťující zdravotní služby pro zaměstnance ŠKODA AUTO a. s.

Volné kapacity Polikliniky jsou pronajímány dalším poskytovatelům zdravotních služeb. Aktuálně jsou v této budově nabízeny služby v odbornostech: pracovní lékařství, praktické lékařství, cévní chirurgie, diabetologie, fyzioterapie, gynekologie, chirurgie, interní medicína, kardiologie, kožní, neurologie, oční, ORL, ortopedie, plicní, RTG, sonografie, stomatologie. V prostorách Polikliniky se také nachází lékárna, oční optika, zubní laboratoř a poskytovatel dopravní zdravotní služby. Nejen pro pacienty, ale i lékaře je tak na jednom místě zajištěna široká nabídka služeb.

Postup

V případě zájmu o pronájem prostor na Poliklinice ŠKODA zašlete prosím e-mail na adresu barbora.svarovska3@skoda-auto.cz s uvedením:

  • plánovaného účelu využití prostor (nabízené služby a jejich rozsah)
  • požadavků na prostory (počet místností, velikost v m2)
  • zájmu o sdílení ordinace s jiným poskytovatelem
  • kontaktních údajů