Startujeme „Běh pro neběžce“

Startujeme „Běh pro neběžce“

Startujeme „Běh pro neběžce“

16. 5. 2022

Od 19.5. 2022 si můžete zaběhat v Parku Štěpánka pod vedení profesionálního trenéra.

Od 19.5. 2022 si můžete zaběhat v Parku Štěpánka pod vedení profesionálního trenéra. Začínáme úspěšné lekce „Běhu pro neběžce“, které jsou určeny začátečníkům, ale i pokročilým.

Od 19.5. 2022 otevíráme preventivní cvičení „Běh pro neběžce“ určené ŠKOFIŤákům. Lekce je vedena trenérem Jiřím Sivákem, kterého můžete znát z kruhových tréninků a nebo z teambuildingů, které pro Vás pořádáme. Běhy se konají každý čtvrtek v parku Štepánka od 16:00. Sraz je před vstupem do bazénu. Na lekci je nutné se registrovat přes rezervační systém, stačí znát své osobní číslo. Pokud byste se rádi zaběhali se svými partnery, či dětmi, kteří nejsou kmenovými zaměstnanci ŠA, můžete, ŠKOFIT je otevřen i rodinným příslušníkům našich zaměstnanců. Stačí být zaregistrovaný ve ŠKOFITU a při příchodu na lekci se podepsat na docházkovou listinu ke jménu zaměstnance.

Lekce je určena jak úplným začátečníkům, tak již pokročilým běžcům. Jirka s každým z Vás probere Vaši běžeckou historii, bude jistě prostor na Vaše dotazy, poradí Vám jak se na běh ideálně vybavit, jak odstranit případné chyby, předsudky a jak dokázat sami sobě, že během nejen zlepšíte své fyzické zdraví, posílíte psychiku, ale poznáte i skvělé lidi a své kolegy.

Na těchto lekcích se můžete připravit na Váš první běžecký okamžik, závod, či (půl)maraton. Inspirovat se a motivovat od ostatních. Ale hlavní myšlenkou je udělat něco dobrého pro své fyzické i psychické zdraví, strávit hezké odpoledne venku v krásném prostředí s kolegy a kamarády.

Trenér Vám ihned na začátku ukáže, jak se můžete během lekce zapojit do naší sportovní výzvy „pomáháme během“. Proto před první lekcí doporučujeme si stáhnout aplikaci Strava, abyste se mohli i vy zapojit do výzev, které jsou zapojené do sbírek pro dobrou věc. Svými uběhanými kilometry můžete pomáhat. Ve spolupráci s Nadačním fondem ŠKODA AUTO, se nám povedlo vybrat téměř 80 tisíc Kč a podpořit tak 3 příběhy lidí s nelehkým osudem.

 

Myslete na své zdraví!  Sledovat nás můžete na IG či FB.

Ve čtvrtek od 16:00 na ŠTĚPÁNCE!

Tým ŠKOFIT.

 

Aktuální novinky

Přehled novinek