Videa

ŠKOFIT: Videa a podcasty

ŠKOFIT: Videa a podcasty

27. 1. 2021

ŠKOFIT Vám v této nelehké době přináší inspiraci ke zdravému životnímu stylu a zlepšení Vaší kondice.

ŠKOFIT se snaží během první a druhé vlny reagovat na aktuální situaci a stále přinášet zaměstnancům a jejich rodinným příslušníků inspiraci ke zdravotnímu životnímu stylu, zlepšení fyzické a psychické kondice.

Nyní Vám ŠKOFIT přináší novinku a to on - line cvičení vedené certifikovanými trenéry a zkušenými fyzioterapeuty. Cvičení, které Vám může být inspirací, motivací, budeme vždy uveřejňovat každé úterý a čtvrtek. Budeme Vám tak pravidelně předávat tipy jak správně cvičit, jak správně zatěžovat svalstvo a naopak jak se správně protáhnout a relaxovat. Dozvíte se spoustu zajímavostí a rad z oblasti dynamické neuromuskulární stabilizace, jógy, pilates, kondičního cvičení a cvičení obecně. Každé video bude nové, jiné a plné praktických ukázek. Zkuste si zacvičit se ŠKOFITEM, být aktivní, zdraví a spokojení. Buďte s námi, buďte součástí projektu pro dobrou věc.

Naleznete nás na FB, Instagramu a webu.

Navíc každé liché pondělí budeme mít pro Vás připravené podcasty se zajímavými hosty z oblasti sportu, trenérství, odborníky z řad fyzioterapeutů, fyziologů, psychologů, nutričních terapeutů a jiné. Podcasty můžete sledovat, či poslouchat na youtube na našem kanále ŠKOFIT ať už jedete autem, cvičíte, běháte, jdete do práce, a nebo třeba uklízíte.

Děkujeme, že jste s námi

Váš ŠKOFIT tým

Aktuální novinky

Přehled novinek