Vyplacení vyběhaných prostředků

ŠKOFIT - Pomáháme během

ŠKOFIT - Pomáháme během

26. 4. 2021

Vyplacení vyběhaných prostředků

Milí ŠKOFIŤáci,

Od 8. 2. 2021 běží v rámci aplikace STRAVA club "ŠKOFIT – Pomáháme během", kterým Vás zapojujeme do CSR projektu. Za každý uběhlý km přispěje Nadační fond ŠKODA AUTO 2 Kč na projekty zaměřené na přímou pomoc ohroženým skupinám lidí, ochranu zvířat a životního prostředí spojená s propagací aktivního životního stylu.

V tuto chvíli je už vyběháno přes 115 tis. Kč. To znamená, že spolu s Nadačním fondem ŠKODA můžeme podpořit 4 přihlášené projekty.

Jako první jste si odhlasovali "Od koloběžky ke kolu" příspěvkové organizace SŠ, ZŠ, MŠ, DD a Speciálně pedagogického centra MB, který se soustředí na rozvoj pohybových dovedností u dětí s různým stupněm mentálního postižení a žáků s poruchou autistického spektra.

Další projekt v pořadí, který se nám díky Vám podařilo podpořit, je organizace Equilibro.cz, která vybuduje přístřešek pro koně, kteří pomáhají handicapovaým dětem.

Třetím podpořeným projektem je Zdravý les - zdravé děti. Jedná se o projekt Jednoty bratrské Mnichovo Hradiště, jehož cílem je pomoci dětem uvědomit si zodpovědnost za svět okolo nás.

Rozhýbejme v Benátkách všechny generace! Je čtvrtý projekt, který můžeme podpořit vašimi naběhanými kilometry. 

O realizaci projektů Vás budeme dále informovat.

Sledujte nás!

Aktuální novinky

Přehled novinek