Vyplacení vyběhaných prostředků

ŠKOFIT - Pomáháme během

ŠKOFIT - Pomáháme během

7. 4. 2021

Vyplacení vyběhaných prostředků

Milí ŠKOFIŤáci,

Od 8. 2. 2021 běží v rámci aplikace STRAVA club "ŠKOFIT – Pomáháme během", kterým Vás zapojujeme do CSR projektu. Za každý uběhlý km přispěje Nadační fond ŠKODA AUTO 2 Kč na projekty zaměřené na přímou pomoc ohroženým skupinám lidí, ochranu zvířat a životního prostředí spojená s propagací aktivního životního stylu.

Aktuálně je již vyběháno přes 80 tis Kč, tedy více než 40 tis. km. A my již můžeme spolu s NFŠ podpořit první projekty. Jako první jste si odhlasovali "Od koloběžky ke kolu" příspěvkové organizace SŠ, ZŠ, MŠ, DD a Speciálně pedagogického centra MB, který se soustředí na rozvoj pohybových dovedností u dětí s různým stupněm mentálního postižení a žáků s poruchou autistického spektra.

Cílem projektu je v rámci hodin tělesné výhovy nacvičovat jízdu na koloběžce a u některých dětí postupně přejít i k jízdě na kole. Umožnime tak všem žákům se věnovat sportu, který je pro některé neznámý, obtížný, ale i fyzicky náročný.

Další projekt v pořadí, který Vámi naběhanými kilomery se nám podaří podpořit, je organizace Equilibro.cz, která vybuduje přístřešek pro koně, kteří pomáhají handicapovaým dětem.

O realizaci projektů Vás budeme informovat.

Sledujte nás!

Aktuální novinky

Přehled novinek