Cyklo club ŠKOFIT

Cyklo club ŠKOFIT

Cyklo club ŠKOFIT

24. 3. 2021

Spouštíme od pondělí 29.3.2021

Milí ŠKOFIŤÁCI,

Od 8.2.2021 běží v rámci aplikace STRAVA club ŠKOFIT – Pomáháme během, kterým Vás zapojujeme do CSR projektu – za každý uběhlý km přispěje Nadační fond ŠKODA AUTO 2 Kč na projekty zaměřené na přímou pomoc ohroženým skupinám lidí, ochranu zvířat a životního prostředí spojená s propagací aktivního životního stylu.

Kromě běžců a chodců sluníčko vytáhlo ven i cyklisty. Proběhla nezbytná jarní údržba, aby kolo šlapalo tak, jak má. Zároveň v rámci vyhlášených opatření můžeme sportovat v rámci celého okresu, nejen v katastru obce, jak to bylo do minulé neděle. A proto od pondělí 29.3.2021 spouštíme Cyklo club ŠKOFIT.

Tento club nepodporuje CSR projekty, to zůstane doménou běžců. V tomto clubu budeme sportovat jen a jen pro radost. Nebojte, každý týden v neděli večer zapíšeme počet ujetých kilometrů. Na konci roku se dozvíte, kolik kilometrů tento ŠKOFIT club ušlapal. Pro náhodně vylosované také čeká ŠKOFIT dárek.

Připomínáme, že je tu možnost se zapojit do akce „Do práce na kole“. Registrace stojí 350 Kč, za kterou dostanete tričko s velmi originálním potiskem, a máte tak možnost se zapojit do výzvy se svými kolegy a navzájem se podporovat v týmu. Registrace není hrazena zaměstnavatelem ŠKODA AUTO a.s. Ujeté kilometry budou započítány jak do Cyklo clubu ŠKOFIT, tak do aplikace „Do práce na kole“.

Zároveň budeme rádi, když nám budete dávat tipy na výlety na kole, ale i na náročnější tréninky. Tyto tipy uvítáme na FB profilu ŠKOFIT i na Instagramu.

Děkujeme, že sportujete s námi.

Váš ŠKOFIT tým

Aktuální novinky

Přehled novinek