Aplikace Strava

Informace pro členy ŠKOFIT

Informace pro členy ŠKOFIT

5. 1. 2021

Aplikace STRAVA

Naši milí ŠKOFIŤáci,

s přáním všeho dobrého do nového roku Vám přinášíme informace k nové aplikaci, na které zcela určitě netrpělivě čekáte.

Nejenže s lednem vstupujeme do nového roku, ale jako člen ŠKOFITU můžete být součástí další nové etapy společné práce. Vstupujeme do nové aplikace Strava a spolu s ní i do pomoci a podpory potřebným. V novém roce odstartujeme s novou aplikací i další CSR projekty a budeme opět pohybem pomáhat. Společenská odpovědnost firem CSR (Corporate Social Responsibility) je pojem, který zahrnuje společensky odpovědné aktivity, angažovanost vůči komunitě, realizace veřejně prospěšných projektů.

Jak víte, aplikace Endomondo končí a my celý podzim intenzivně hledáme adekvátní náhradu, která by splnila všechny předpoklady ŠKOFIT aplikace. Při výběru nejvíce kritérií splňovala aplikace Strava, i když již nyní víme, že nebudeme moct pracovat a využívat stejné funkce, jako jsme my i vy byli zvyklí. Zohlednili jsme při výběru i výsledky naší ankety, kde se většina vyslovila pro aplikaci Strava. Pro všechny z nás to bude nový začátek a my bychom ho rádi začali co nejlépe, proto od ledna spouštíme pilotní - zkušební výzvu, kde si všichni budeme moci vyzkoušet, jak aplikace funguje, jak se nám s ní sportuje a jaké má případné háčky, abychom jim ideálně předešli. Již teď víme, že s aplikací Strava nebudou výzvy takové, jaké byly, a my na nové prostředí musíme reagovat. Chceme vás tímto požádat o vaši pomoc, o vaše zapojení se do výzev, do našich projektů, abychom měli jistotu, že vše funguje, jak má, a my s únorem můžeme zahájit výzvy „naostro“.

Veškerá pravidla a návody naleznete na odkazu Aplikace Strava.

V aplikaci Strava naleznete club ŠKOFIT. Každý, kdo se do něj přihlásí a začne přes aplikaci sportovat, se zároveň zapíše svými výsledky do výtěžku na projekty, které se přihlásily o podporu se svými žádostmi. Každý uběhnutý=ušlý kilometr se převede na 2 Kč. Přihlášené projekty a jejich hlavní myšlenku naleznete na našich stránkách ŠKOFITu, kde budete moci i pro dané projekty hlasovat. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky, nápady, napište nám na e-mail skofit@skoda-auto.cz. Jsme tu pro vás a naším přáním je, pomáhat a motivovat.

Děkujeme, že jste součástí projektu ŠKOFIT, že myslíte na své zdraví, pomáháte pohybem potřebným a sdílíte svou radost z cvičení s námi.

Váš tým ŠKOFIT

Aktuální novinky

Přehled novinek