Pomáhej pohybem

ŠKOFIT: Pomáhá pohybem s aplikací Strava

ŠKOFIT: Pomáhá pohybem s aplikací Strava

27. 1. 2021

Grantová výzva

ŠKOFIT se v loňském roce rozloučil s aplikací Endomondo a nový rok zahájil se STRAVOU!! Od ledna jsme vyhlásili „pilotní výzvu“ v aplikaci STRAVA, abychom si všichni vyzkoušeli nové funkce a pravidla.

Od února již poběžíme „naostro“ a navíc s motivací pomoci. Od února budete každým svým uběhlým kilometrem pomáhat projektům, které se přihlásili o podporu z okresu Mladá Boleslav. Jejich přehled naleznete na stránkách ŠKOFITU. Zahajujeme nový rok ve spolupráci s aplikací Strava, podporou potřebným a společenskou odpovědností: CSR. Corporate Social Responsibility je pojem, který zahrnuje společensky odpovědné aktivity, angažovanost vůči komunitě, realizace veřejně prospěšných projektů. Tento projekt vděčí za realizaci Nadačnímu fondu ŠKODA, který poskytl potřebné finance na zrealizování a podporu vysoutěženým projektům.

Pro všechny z nás to bude nový začátek a my bychom ho rádi začali co nejlépe, proto začínáme pilotní - zkušební výzvu, kde si všichni budeme moci vyzkoušet, jak aplikace funguje, jak se nám s ní sportuje a jaké má případné háčky, abychom jim ideálně předešli. Již teď víme, že s aplikací Strava nebudou výzvy takové, jaké byly, a my na nové prostředí musíme reagovat. Chceme vás tímto požádat o vaši pomoc, o vaše zapojení se do výzev, do našich projektů, abychom měli jistotu, že vše funguje, jak má, a my s únorem můžeme zahájit výzvy „naostro“.

Ti, kteří ještě nejsou členové ŠKOFITU, před vstupem do clubu ŠKOFIT v aplikaci STRAVA, zaregistrujte se ve ŠKOFITU ZDE.

Veškerá pravidla a návody naleznete na odkazu ZDE.

V aplikaci Strava naleznete club ŠKOFIT. Každý, kdo se do něj přihlásí a začne přes aplikaci sportovat, se zároveň zapíše svými výsledky do výtěžku na projekty, které se přihlásily o podporu se svými žádostmi. Každý uběhnutý/ušlý kilometr se převede na Kč.

Upozorňujeme, že pokud byste zvolili chůzi, do aplikace ale zadejte běh, jinak se Vaše ušlé kilometry do výzvy/clubu nezapočítají.

Přihlášené projekty a jejich hlavní myšlenku naleznete na našich stránkách ŠKOFITu, kde budete moci i pro dané projekty hlasovat. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky, nápady, napište nám na e-mail skofit@skoda-auto.cz. Jsme tu pro vás a naším přáním je, pomáhat a motivovat.

Děkujeme, že jste součástí projektu ŠKOFIT, že myslíte na své zdraví, pomáháte pohybem potřebným a sdílíte svou radost z cvičení s námi.

Váš tým ŠKOFIT

Aktuální novinky

Přehled novinek