ŠKOFIT

Se ŠKOFITem v době nouzového stavu č.2

Se ŠKOFITem v době nouzového stavu č.2

14. 10. 2020

Drazí ŠKOFIT přátelé

Drazí ŠKOFIT přátelé,

jak všichni víme, od 5. října 2020 byl v České republice opět vyhlášen nouzový stav. Vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace v důsledku šíření viru covid-19 byla v minulých dnech přijata další opatření, která by měla zlepšit nastalou situaci. V důsledku těchto opatření však byla zavřena sportoviště, plavecké bazény, fitness centra. Ruku v ruce s těmito opatřeními také přišlo deštivé počasí, a tím se zhoršila možnost sportovat individuálně v přírodě.

To však neznamená, že bychom měli přestat sportovat úplně. Naopak, pokud jste zdraví, udržujte své tělo v kondici. Například s naší výzvou ŠKOFIT NA DOMA Č. 2. Výzva již běží od 12. října 2020. Zacvičte si s námi doma podle toho, co Vaše možnosti a vybavení dovolí, ať se jedná o protažení, jógu, pilates, posilování nebo využití různých trenažerů. 

Pomozte nám zvládnout toto těžké období, posílejte nám tipy na cvičení, které zvládneme doma, sledujte naše profily na FB i Instagramu (zde vyhledávejte #skofit a #mySkofit). Dodržujte nařízení Vlády ČR, dodržujte pravidlo 3R – noste roušky tam, kde se nosit mají, dezinfikujte si ruce, dodržujte rozestupy. Věříme, že tuto těžkou dobu společně zvládneme a budeme se zase moct potkávat při našich oblíbených sportovních aktivitách.

Chcete se k nám připojit a nejste členem ŠKOFIT týmu? Vyplňte registrační formulář na stránkách https://poliklinika.skoda-auto.cz/ nebo nám napište na e-mail skofit@skoda-auto.cz.

Děkujeme, že jste s námi.

Váš ŠKOFIT tým

Aktuální novinky

Přehled novinek