Léto se ŠKOFITem

Léto se ŠKOFITem

Léto se ŠKOFITem

29. 6. 2020

Drazí ŠKOFIT přátelé

Drazí ŠKOFIT přátelé,

dne 20. června 2020 ve 23:44 středoevropského letního času vstoupilo Slunce do znamení Raka, nastal letní slunovrat, a tím nám začalo astronomické léto. A nebylo by to jen tak, abychom si pro vás nepřipravili něco nového.

Připravit, pozor…

Jakmile začnou dětem letní prázdniny, tedy 1. července 2020, startuje první letní výzva, a to výzva Vodní sporty. Výzva bude aktivní od 1. července do 31. srpna 2020. V rámci této výzvy můžete využívat množství vodních sportů, včetně plavání na otevřené vodní ploše (plavání v bazénu si, prosím, šetřete do SWIM výzvy), paddle board, kanoistiky apod.

Ve stejný den, 1. července 2020, startuje i druhá letní výzva, a to výzva Míč, míček, košíček – s touto výzvou si jistě užijete spoustu zábavy u sportů, u nichž potřebujete již v názvu výzvy zmíněné sportovní náčiní. Ať už se bude jednat o fotbálek, florbal, nohejbal, volejbal, badminton, ale třeba i golf. Tato výzva bude aktivní od 1. července 2020 až do 30. září 2020.

A poslední z novinek – dne 15. července 2020 pro vás spouštíme Instagram ŠKOFIT . Sledujte „myskofit“ a „#myskofit“, ať vám žádná novinka či zajímavost neunikne, a sdílejte s námi vaše sportovní aktivity a zapojení do ŠKOFIT výzev. Tvořte společně s námi tento profil. Těšit se můžete i na různé zajímavosti ze světa sportu, aktuality z výzev a další zábavu.

Prožijme letošní léto spolu. Těšíme se na vás.

Váš ŠKOFIT tým

Aktuální novinky

Přehled novinek