ŠKOFIT

Koronavirus - aktuální prohlášení ŠKOFIT týmu

Koronavirus - aktuální prohlášení ŠKOFIT týmu

16. 9. 2020

Upozornění pro členy ŠKOFITu

Vážení ŠKOFIT přátelé, naši členové,

rádi bychom vás informovali o krocích, které ŠKOFIT tým chystá s ohledem na současnou krizovou situaci týkající se šíření Koronaviru. ŠKOFIT tým plně respektuje veškerá platná nařízení vlády ČR a pravidla ŠKODA AUTO a.s a zároveň žádá, aby členové ŠKOFIT týmu rovněž tato pravidla dodržovali, sportovali s ohledem na ně a chovali se odpovědně k sobě a k ostatním.

Rádi bychom Vás inspirovali a motivovali k činnostem, které můžete provozovat v prostředí vašeho domova a budou primárně zaměřeny na podporu fyzického a psychického zdraví. Průběžně Vám budeme zasílat zprávy z níže uvedených oblastí, a to formou emailu.

Rovněž tyto informace budou dostupné na webu Polikliniky a v uzavřené Facebookové skupině ŠKOFIT:
     1) tipy na online videa fitness instruktorů, kteří nás zaujali či je známe osobně a Vy si tak můžete zacvičit z pohodlí domova či Vaší zahrady,
     2) tipy na vhodnou a zdravou stravu či jídelníček nejen pro Vás, ale i pro Vaše děti
     3) tipy na videa a zajímavé články týkající se posílení psychické stránky a imunity (meditace, relaxační a dechová cvičení, mindfulness apod.)

Aktuálně probíhající Zimní výzvy (běžky, sjezd) ukončíme k 21.3.2020 a následně vyhlásíme výsledky výzvy.

Celoroční výzvy (WALK, RUN, BIKE, SWIM, WIN) nepřerušíme, ale s ohledem na aktuální situaci apelujeme na všechny „Škofiťáky“, aby respektovali veškerá vládní nařízení a sportovali se zřetelem na ně.

V blízké době spustíme novou Endomondo sportovní výzvu zaměřenou na indoor sporty na podporu cvičení a protažení se v domácím prostředí O DETAILECH Vás budeme informovat prostřednictvím všech sociálních kanálů (email, web, ŠKODA Space, FB).

Navíc připravujeme nové výzvy, které reagují na aktuální situaci: výzva na nejoriginálnější a nejhezčí ŠKOFIT roušku či jiné. Vše je zatím v přípravách.

Věříme, že naše podpora v této době bude přínosem pro Vaše fyzické a psychické zdraví a budeme se těšit i na nějaké zajímavé tipy i od vás, neboť společnými silami se dá zvládnout mnohem víc.

Máme nyní možnost si uvědomit, že na našem zdraví a zdraví ostatních nejvíce záleží. Uvědomit si, že pobyt venku v přírodě, nemusí být samozřejmostí a že pomoc ostatním, jejich motivace a inspirace může mít nevyčíslitelné hodnoty.

Přejeme všem především pevné zdraví, pohodu a pozitivní náladu.

Za celý ŠKOFIT tým

Aktuální novinky

Přehled novinek