ŠKOFIT: přednáška pro veřejnost – otužování

ŠKOFIT: Přednáška o otužování

ŠKOFIT: Přednáška o otužování

13. 1. 2020

14. ledna ve vzdělávacím centru Na Karmeli pro širokou veřejnost

ŠKOFIT: přednáška o otužování

Rádi bychom Vás jménem ŠKOFIT týmu pozvali na veřejnou přednášku o samotném projektu ŠKOFIT a otužování.

ŠKOFIT je především znám svými výzvami prostřednictvím aplikace endomondo. Nyní aktuálně je vypsaná nová výzva a to OTUŽOVÁNÍ. Přijďte a dozvíte se více. nejen jak se přidat d ŠKOFITU, do výzvy takové, ale jaká jsou pravidla a zajímavosti sportu jako je otužování.

V úterý 14. ledna 2020 od 18:00 ve vzdělávacím centru Na Karmeli můžete navštívit přednášku projektu ŠKOFIT, kde si probereme nejen témata otužování, ale popovídáme si o cílech a hlavních myšlenkách samotného ŠKOFITU a jeho plánech do budoucna.

Téma otužování představí přeborník, mlodaboleslavký rodák a zakladatel klubu otužilců Jiří Škvrna. v roce 2018 pan Škvrna uspořádal na řece Jizeře O. zkušební ročník závodu v zimním plavání, kterého se zúčastnilo 67 otužilců. V lednu 2019 se konal oficiální 1. ročník klubu otužilců registrovaný v Poháru zimního plavání. Na závod tentokrát dorazilo 197 plavců nejen z tuzemska, účast byla i mezinárodní. A v ůletošním roce 2020 čeká zimní plavce další ročník.

Přijďte se připravit a třeba se v sobotu 18. ledna 2020 zůčastnit dalšího ročníku. Vítáni jsou úplní začátečníci, kteří mohou vybírat z chystaných tras 100m, 250 m, 500m, 750m, 1000m.

Otužování přispívá fyzické a psychické rovnováze každého z nás.

Budeme se na Vás těšit 14. ledna v úterý v přednáškovém sále ve vzdělávacím centru Na Karmeli.

za celý tým ŠKOFIT, E. Krejčíková

Aktuální novinky

Přehled novinek