Březnový Den zdraví se ZPŠ

3/19/2017
​I v letošním roce ZPŠ pořádala v obchodním centru Olympia v Mladé Boleslavi Den zdraví.

​I v letošním roce ZPŠ pořádala ve spolupráci se svými partnery, společností TOP ESTHETIC mladoboleslavskou organizací Českého červeného kříže, rekondičním centrem FB FIT, výživovou poradkyní paní Borovičkovou a Rádiem Signál v obchodním centru Olympia v Mladé Boleslavi Den zdraví, na kterém si jeho návštěvníci mohli bezplatně nechat vyšetřit stav zraku, změřit hladinu cukru v krvi nebo si nechat poradit v oblasti rekondičních
a cvičebních aktivit či správné výživy. Pro děti byla velmi atraktivní možnost nechat si na sobě vytvořit od zástupkyně Českého červeného kříže velmi věrnou imitaci nějakého zranění, která se používají například při cvičeních Českého červeného kříže nebo Integrovaného záchranného systému.

Tradiční součástí této akce bylo několik losování o zajímavé ceny, včetně té nejatraktivnější, kterou byl mobilní telefon iPhone.

Akce se zúčastnilo přibližně 500 návštěvníků a zaznamenali jsme na ní zvýšený zájem občanů o přeregistraci k naší pojišťovně a u pojištěnců ZPŠ také o zaregistrování do naší elektronické aplikace, Karty mého srdce, která bude již letos k dispozici i v mobilní verzi, určené pro tzv. chytré telefony a tablety.

ZPŠ

3.12.2018 MUDr. Vedral neordinuje, 19.12.- 20.12 audio dovolená
​Upozorňujeme na obnovený provoz kožní ambulance MUDr. Kepkové.
10/31/2018 Dovolená ORL
​Upozorňujeme na omezený provoz ordinace ORL MUDr. Vedrala
​Odběrová ambulance na Poliklinice z důvodu nemoci bude do konce tohoto týdne uzavřena.
​Kožní ambulance bude  od 28.02.2018 - 16.03.2018 bude z důvodu čerpání dovolené uzavřena.
​​Ve čtvrtek 25. 1. 2018 bude ordinace MUDr. Kepkové otevřena pouze do 12:00
​​Zubní ordinace MDDr. Marie Sládkové přijímá pacienty na dentální hygienu.
​Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA byla opakovaně úspěšná​ v "Indexu zdraví zdravotních pojišťoven".
​Nově jsme v Poliklinice ŠKODA otevřeli odběrovou ambulanci pro všechny pacienty, i pro ty, kteří mají praktického lékaře mimo naši Polikliniku.
Na 20.9.2017 letos připadá celosvětový Den IPF (intersticiální plicní fibrosy).