Den zdraví pro ženy

21. 5. 2019

Přijďte se podívat na Den zdraví pro ženy, který pořádá Klaudiánova nemocnice za podpory ŠKODA AUTO a. s. a Zaměstnanecké pojišťovny Škoda 8. 6. 2019 ve Vzdělávacím centru na Karmeli.

Den zdraví pro ženy

Přijďte se podívat na Den zdraví pro ženy, který pořádá Klaudiánova nemocnice za podpory ŠKODA AUTO a. s. a Zaměstnanecké pojišťovny ŠKODA. Akce se koná v sobotu 8. 6. 2019 od 10 do 16:00 ve Vzdělávacím centrum Na Karmeli.

Co vás čeká: trendy v porodnictví, novinky v dětské endokrinologii a alergologii, výživa dětí, jak si správně vyšetřovat prsa a varlata, nedostatek železa v krvi a strava, problematika oslabené ženské pánve.

Doprovodný program: měření krevního tlaku a cukru v krvi, spirometrie a hygiena rukou, první pomoc a maskování, informační stánek Zaměstnanecké pojišťovny Škoda, edukace čištění zubů, dopravní hřiště Městké policie Mladá Boleslav pro nejmenší a základy sebeobrany pro ženy.

Den: sobota 8. 6. 2019
Čas: 10:00 - 16:00
Místo: Vzdělávací centrum Na Karmeli

Podrobný program akce ZDE.

Aktuální novinky

Přehled novinek